Na obiekcie Stadion Ludowy dnia 2021-09-27 16:00 miał miejsce mecz pomiędzy Zaglebie Sosnowiec i Korona Kielce - końcowy wynik 0-0

Dnia 2021-09-27 16:00 na stadionie Stadion Ludowy rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 10. Zmierzyły się ze sobą Zaglebie Sosnowiec i Korona Kielce.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Zaglebie Sosnowiec oraz Korona Kielce zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: S. Sobczak 63' J. Ribeiro Oliveira 90'

Żółte kartki Korona Kielce: M. Szpakowski 8' M. Zebic 25' J. Podgorski 34' P. Malarczyk 63' K. Forenc 64' M. Zebic 89'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Czerwone kartki Korona Kielce: M. Zebic 89'

Główny arbiter meczu to . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Zaglebie Sosnowiec stawi czoła ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów i Miedz Legnica a Korona Kielce podejmie Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia i Widzew Łódź.

Coraz częściej fani futbolu z zaangażowaniem śledzą starcia w lidze I Liga. Fascynujące piłkarskie zespoły z ligi i piłkarze jak S. Sobczak M. Szpakowski stale gwarantują fantastycznym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Zdarzają się przechodzące do historii sytuacje podbramkowe oraz asysty, ostre sytuacje z faulem, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego meczu. Walki pomiędzy piłkarzami ligowymi okazują się nieustępliwe, bardzo rzadko bywa koniec końców, że spotkania przynudzają. To też warto śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich orazśledzić mecze piłkarskie znakomitej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich drużyn jak Zaglebie Sosnowiec oraz Korona Kielce z ligi I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Ludowy.