Korona Kielce vs Chrobry Głogów, wynik meczu - 2-2

Korona Kielce vs Chrobry Głogów wynik 2-2.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Korona Kielce oraz Chrobry Głogów zakończyła się wynikiem 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

W dniu 2021-10-02 16:00 na stadionie Suzuki Arena odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 11 pomiędzy Korona Kielce a Chrobry Głogów.

Gole strzelali: D. Blanik 30' 1-0 M. Lebedynski 32' 1-1 D. van der Heiden 46' 1-2 J. Lukowski 62' 2-2

Żółte kartki Korona Kielce: M. Koj 6' P. Malarczyk 40'

Żółte kartki Chrobry Głogów: M. Lebedynski 24' T. Cywka 25' D. van der Heiden 40' A. Banasiak 55' R. Mandrysz 90'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Korona Kielce zmierzy się już z Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Widzew Łódź oraz Górnik Polkowice a Chrobry Głogów z ŁKS Łódź. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Liczna grupa fanów piłki nożnej z dużym entuzjazmem śledzi bardzo fascynujące starcia, które dotyczą ligi I Liga. Fascynujące futbolowe drużyny z ligi oraz zawodnicy tacy jak M. Koj M. Lebedynski nierzadko zaserwowały wyborowym fanom emocje z najwyższej półki. Zdarzają się przechodzące do historii asysty oraz bramki, nieczyste faule gwarantujące pikanterii całemu wydarzeniu. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi bywają nieustępliwe, bardzo rzadko bywa definitywnie, że są to potyczki drętwe. Zachęcamy każdego fana, aby śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać spotkania sportowe pasjonującej ligi I Liga. Udział takich znanych drużyn jak Korona Kielce oraz Chrobry Głogów z ligi I Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Suzuki Arena.