Dnia 2021-10-23 10:40 miał miejsce mecz pomiędzy Górnik Polkowice i Korona Kielce - 2-2

Górnik Polkowice vs Korona Kielce 2-2. W dniu 2021-10-23 10:40 na stadionie Stadion Górnik odbył się interesujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 14 pomiędzy Górnik Polkowice a Korona Kielce.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Górnik Polkowice a Korona Kielce wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-2.

Gole strzelali: M. Piątkowski 45' 1-0 A. Danek 74' 1-1 J. Podgórski 83' 1-2 K. Szmyt 90' 2-2

Żółte kartki Górnik Polkowice: B. Zoladz 27' M. Magdziak 86'

Żółte kartki Korona Kielce: P. Malarczyk 32' M. Szpakowski 40' M. Koj 67' Z. Petrovic 71' M. Lewandowski 88' P. Malarczyk 90'

Czerwone kartki Górnik Polkowice: M. Piatkowski 77'

Czerwone kartki Korona Kielce: P. Malarczyk 90'

Sędzią głównym tego spotkania był S. Rasmus. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Górnik Polkowice stawi czoła ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów i Miedz Legnica a Korona Kielce z Odra Opole. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn i GKS Katowice.

Wierni kibice piłki nożnej z dużym zaangażowaniem śledzą interesujące potyczki, które odbywają się w lidze I Liga. Fascynujące futbolowe zespoły z tejże ligi i zawodnicy tacy jak między innymi B. Zoladz P. Malarczyk często zagwarantowały wspaniałym fanom wiele niezapomnianych wrażeń. Wielokrotnie zdarzają się idealnie wyliczone gole i asysty, brutalne sytuacje na faul zakończone pokazaniem żółtej kartki, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Zmagania pomiędzy graczami bywają zażarte, rzadko zdarza się koniec końców, iż są to widowiska nie warte uwagi. Dlatego więc warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, przeglądać mecze futbolowe lubianej ligi I Liga i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Górnik Polkowice oraz Korona Kielce w lidze I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Górnik.