Spotkanie Korona Kielce kontra Odra Opole, wynik 2-1

 

Pierwsza połowa meczu między Korona Kielce a Odra Opole zakończyła się wynikiem 2-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2021-10-29 18:30 na obiekcie sportowym Suzuki Arena rozegrał się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 15 pomiędzy Korona Kielce a Odra Opole.

Gole strzelali: K. Nowak 12' 0-1 P. Malarczyk 36' 1-1 J. Podgórski 39' 2-1

Żółte kartki Korona Kielce: M. Koj 29' Z. Petrovic 52' M. Gasior 84' M. Bortniczuk 90'

Żółte kartki Odra Opole: A. Piech 29' M. Spychala 57' M. Kaminski 81'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki Odra Opole: K. Janus 68'

Główny arbiter meczu to P. Gryckiewicz. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Korona Kielce stanie naprzeciw Stomil Olsztyn, następne spotkania z drużynami GKS Katowice oraz Tychy 71. Kolejno natomiast Odra Opole z ŁKS Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów oraz Miedz Legnica.

W dobie dzisiejszych czasów wierni fani futbolu śledzą niezwykle fascynujące potyczki, które dotyczą ligi I Liga. Mocne futbolowe drużyny z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak M. Koj A. Piech nieraz zagwarantowały fantastycznym kibicom emocje z najwyższej półki. Zapadające w pamięć walki między graczami zdarzają się bardzo zajadłe, niezwykle rzadko okazuje się jednoznacznie, że są to spotkania drętwe. Ustawicznie obserwujemy ostre sytuacje na faul, idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe i asysty, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Serdecznie zachęcamy, żeby śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi I Liga. Udział takich lubianych drużyn jak Korona Kielce oraz Odra Opole z ligi I Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak Suzuki Arena.