Spotkanie pomiędzy GKS Katowice oraz Korona Kielce zakończone wynikiem 1-0 dnia 2021-11-06 11:40

GKS Katowice kontra Korona Kielce, wynik końcowy 1-0. W dniu 2021-11-06 11:40 na stadionie Stadion ul. Bukowa rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 16. Zmierzyły się GKS Katowice oraz Korona Kielce.

Pierwsza część spotkania pomiędzy GKS Katowice i Korona Kielce zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

 

Gole strzelali: F. Szymczak 27' 1-0

Żółte kartki GKS Katowice: G. Rogala 75'

Żółte kartki Korona Kielce: L. Sierpina 63'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Czerwone kartki Korona Kielce:

Główny sędzia spotkania - P. Pskit. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna GKS Katowice stawi czoła ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów oraz Miedz Legnica. Kolejno natomiast Korona Kielce zmierzy się z Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa oraz Puszcza Niepołomice.

Coraz częściej liczna grupa fanów śledzi pasjonujące potyczki ligi I Liga. Utalentowane drużyny piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak G. Rogala L. Sierpina systematycznie zapewniają kapitalnym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Regularnie trafiamy na nieczyste faule, idealnie wyliczone asysty oraz gole, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki pomiędzy piłkarzami zdarzają się zaciekłe, rzadko bywa koniec końców, iż są to mecze nudne. Z tego względu warto śledzić widowiska sportowe ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich. Udział takich popularnych drużyn jak GKS Katowice i Korona Kielce w lidze I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Stadion ul. Bukowa.