SKRA Częstochowa kontra Korona Kielce, wynik meczu - 1-4

SKRA Częstochowa kontra Korona Kielce zakończony wynikiem 1-4.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy SKRA Częstochowa a Korona Kielce wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik meczu to 1-4.

Dnia 2021-11-20 19:30 na stadionie Suzuki Arena rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 18. Na przeciw siebie stanęły SKRA Częstochowa oraz Korona Kielce.

Gole strzelali: D. Błanik 13' 0-1 M. Mas 23' 1-1 J. Podgórski 53' 1-2 M. Szpakowski 64' 1-3 J. Górski 90' 1-4

Żółte kartki SKRA Częstochowa: O. Krzyzak 89'

Żółte kartki Korona Kielce: M. Szpakowski 30' A. Danek 72'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Korona Kielce:

Główny arbiter meczu to . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu SKRA Częstochowa zmierzy się już z ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów oraz Miedz Legnica a Korona Kielce zmierzy się z Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Górnik Łęczna.

Fani futbolu śledzą potyczki, które startują w lidze I Liga. Liczące się drużyny futbolowe z ligi oraz zawodnicy jak O. Krzyzak M. Szpakowski wielokrotnie zagwarantowały własnym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Interesujące zmagania pomiędzy zawodnikami bywają zagorzałe, nie często okazuje się, że widowiska męczą fana. Wielokrotnie zdarzają się nieczyste faule kończące się bardzo często żółtą kartką, przepiękne gole oraz asysty, które zapewniają smaczku całemu widowisku. To też warto śledzić spotkania piłkarskiej znanej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych. Udział takich popularnych zespołów jak SKRA Częstochowa i Korona Kielce w lidze I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Suzuki Arena.