Korona Kielce vs Tychy 71, wynik meczu - 0-1

W dniu 2021-11-24 19:30 na obiekcie sportowym Suzuki Arena rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 17 pomiędzy Korona Kielce a Tychy 71.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Korona Kielce a Tychy 71 zakończyła się wynikiem 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

 

Gole strzelali: D. Nowak 40' 0-1

Żółte kartki Korona Kielce: L. Sierpina 19' M. Gasior 34' Z. Petrovic 87' M. Koj 90'

Żółte kartki Tychy 71: M. Kozina 58' D. Polap 68' J. Piatek 90'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki Tychy 71:

Sędzią głównym tego spotkania był D. Kos. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Korona Kielce stanie naprzeciw Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Jastrzębie oraz Stomil Olsztyn a Tychy 71 z Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie oraz Sandecja Nowy Sącz.

Wielu fanów śledzi poczynania w lidze I Liga. Interesujące piłkarskie drużyny oraz piłkarze jak L. Sierpina M. Kozina stale serwują wyśmienitym fanom wiele wrażeń. Wspaniałe walki pomiędzy piłkarzami są bardzo zaciekłe, bardzo rzadko bywa jednoznacznie, iż mecze przynudzają. Wielokrotnie zdarzają się widowiskowe asysty czy bramki, brutalne sytuacje na faul dodające wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Dlatego więc warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych iprzeglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Korona Kielce i Tychy 71 w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Suzuki Arena.