Korona Kielce vs Stomil Olsztyn, wynik meczu - 1-1

Pierwsza połowa meczu między Korona Kielce a Stomil Olsztyn zakończyła się 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2022-02-26 11:40 na stadionie Suzuki Arena rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 21 pomiędzy Korona Kielce a Stomil Olsztyn.

Gole strzelali: A. Frączczak 27' 1-0 P. Mikita 45' 1-1

Żółte kartki Korona Kielce: O. Sewerzynski 18'

Żółte kartki Stomil Olsztyn: H. Szramka 44' S. J. Bwanga 45' M. Dampc 56' T. Tymosiak 63' L. Moneta 90'

Czerwone kartki Korona Kielce: J. Lukowski 79'

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Gryckiewicz. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Korona Kielce zmierzy się już z ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów i Miedz Legnica. Kolejno natomiast Stomil Olsztyn zmierzy się z Widzew Łódź. Następne mecze zagra z drużynami ŁKS Łódź i Jastrzębie.

Kibice śledzą fascynujące starcia, które startują w lidze I Liga. Składające się z zdolnych obrońców/napastników piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak O. Sewerzynski H. Szramka niejednokrotnie zapewniły własnym stałym entuzjastom emocje zapadające w pamięć. Wspaniałe zmagania między drużynami piłkarskimi okazują się nader zagorzałe, rzadko okazuje się, że zmagania nudzą kibica. Nieprzerwanie natrafiamy na przechodzące do historii asysty oraz bramki, ostre faule zakończone bardzo często pokazaniem żółtej kartki zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Z tego powodu warto śledzić mecze piłkarskie wyjątkowej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich. Korona Kielce i Stomil Olsztyn i ich udział w I Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie jak Suzuki Arena.