Miedz Legnica kontra Korona Kielce, wynik spotkania - 1-1

Miedz Legnica kontra Korona Kielce, wynik 1-1. W dniu 2022-03-18 17:00 na obiekcie sportowym Stadion im. Orła Białego odbył się interesujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 24. Na przeciw siebie stanęły Miedz Legnica i Korona Kielce.

Pierwsza połowa spotkania między Miedz Legnica oraz Korona Kielce zakończyła się 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: Chuca 13' 1-0 D. Błanik 33' 1-1

Żółte kartki Miedz Legnica: N. Mijuskovic 14' K. Zapolnik 24' M. Dominguez 43' D. Tront 44' P. Makuch 64' J. Aurtenetxe 64' P. Lenarcik 83'

Żółte kartki Korona Kielce: R. Corral 54' J. Podgorski 59' P. Malarczyk 83' M. Szpakowski 90'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Czerwone kartki Korona Kielce:

Główny arbiter meczu - S. Jarzebak. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Miedz Legnica stanie naprzeciw ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów i Stomil Olsztyn. Kolejno natomiast Korona Kielce z Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Zaglebie Sosnowiec.

W dzisiejszych czasach oddani fani futbolu z zaangażowaniem śledzą ekscytujące poczynania, które tyczą się ligi I Liga. Ciekawe piłkarskie drużyny z tejże ligi i zawodnicy jak N. Mijuskovic R. Corral nieraz zapewniły wspaniałym fanom wiele emocji. Walki między piłkarzami z ligi zdarzają się nader zajadłe, bardzo rzadko okazuje się jednoznacznie, że są to mecze statyczne. Wielokrotnie trafiamy na brutalne faule kończące się czerwoną kartką, spektakularne asysty czy sytuacje podbramkowe gwarantujące wyjątkowe wrażenia oraz przyjemność z meczu. To też warto oglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Udział takich popularnych drużyn jak Miedz Legnica oraz Korona Kielce z ligi I Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion im. Orła Białego.