Spotkanie Sandecja Nowy Sącz vs Korona Kielce zakończone wynikiem 2-2 dnia 2022-04-01 16:00

 

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Sandecja Nowy Sącz i Korona Kielce wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-2.

W dniu 2022-04-01 16:00 na stadionie Stadion im. Ojca Władysława Augustynka odbył się mecz ligi I Liga kolejki 26 pomiędzy Sandecja Nowy Sącz a Korona Kielce.

Gole strzelali: T. Boczek 50' 1-0 J. Podgórski 65' 1-1 Ł. Zjawiński 79' 2-1 J. Łukowski 81' 2-2

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: E. Maissa Fall 7' D. Szufryn 22' T. Boczek 33' T. Nawotka 66'

Żółte kartki Korona Kielce: M. Koj 38' D. Takac 54' G. Szymusik 66' A. Danek 89'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Czerwone kartki Korona Kielce:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Malec. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Sandecja Nowy Sącz zmierzy się już z Jastrzębie, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź i Resovia Rzeszów. Kolejno natomiast Korona Kielce podejmie Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Chrobry Głogów.

Oddani kibice z dużym entuzjazmem śledzą starcia ligi I Liga. Złożone z utalentowanych graczy drużyny piłkarskie i zawodnicy jak E. Maissa Fall M. Koj często gwarantują kapitalnym sympatykom mnóstwo zapierających dech w piersiach wrażeń. Bardzo często zdarzają się wspaniałe asysty czy bramki, bezlitosne sytuacje z faulem kończące się pokazaniem żółtego kartonika dodające pikanterii całemu wydarzeniu. Zapadające w pamięć zmagania między zawodnikami z ligi bywają nader zagorzałe, bardzo rzadko bywa definitywnie, iż potyczki przynudzają. Zachęcamy każdego kibica, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, śledzić spotkania piłkarskie popularnej ligi I Liga i przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Sandecja Nowy Sącz i Korona Kielce i ich udział w I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion im. Ojca Władysława Augustynka.