Dnia 2022-04-05 18:30 miał miejsce mecz między Korona Kielce oraz Podbeskidzie: 2-1

Dnia 2022-04-05 18:30 na obiekcie sportowym Suzuki Arena rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 25 pomiędzy Korona Kielce a Podbeskidzie.

Pierwsza część spotkania między Korona Kielce a Podbeskidzie zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

 

Gole strzelali: D. Błanik 10' 1-0 Y. Çeltik 51' 1-1 J. Kiełb 90' 2-1

Żółte kartki Korona Kielce: M. Koj 69'

Żółte kartki Podbeskidzie: M. Wypych 49'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Główny sędzia meczu - P. Pskit. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Korona Kielce zmierzy się już z Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia oraz Widzew Łódź. Kolejno natomiast Podbeskidzie podejmie Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn oraz Sandecja Nowy Sącz.

Coraz częściej zauważamy, że oddani kibice piłki nożnej z dużym zaangażowaniem śledzą starcia, które startują w lidze I Liga. Interesujące drużyny futbolowe oraz zawodnicy jak M. Koj M. Wypych nader często zagwarantowały wspaniałym entuzjastom piłki nożnej wiele wrażeń. Przyciągające uwagę walki między zawodnikami z ligi bywają bardzo nieustępliwe, nie często bywa ostatecznie, że są to spotkania nie warte uwagi. Często zdarzają się idealnie wyliczone asysty czy bramki, bezlitosne sytuacje z faulem gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz śledzić spotkania sportowe profesjonalnej ligi I Liga oraz przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Korona Kielce oraz Podbeskidzie z ligi I Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Suzuki Arena.