Na obiekcie Suzuki Arena miało miejsce spotkanie między Korona Kielce i Zaglebie Sosnowiec zakończone wynikiem 2-1

Korona Kielce kontra Zaglebie Sosnowiec, wynik końcowy 2-1. Dnia 2022-04-09 10:40 na stadionie Suzuki Arena rozegrał się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 27 pomiędzy Korona Kielce a Zaglebie Sosnowiec.

Po pierwszej połowie spotkania między Korona Kielce oraz Zaglebie Sosnowiec wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

 

Gole strzelali: E. Shikavka 55' 1-0 Filipe Oliveira 67' 2-0 W. Szumilas 74' 2-1

Żółte kartki Korona Kielce: A. Fraczczak 50' P. Malarczyk 57'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: M. Maslowski 70' W. Kaminski 75'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Główny arbiter meczu to D. Kos. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Korona Kielce stawi czoła Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia i Widzew Łódź a Zaglebie Sosnowiec zmierzy się z ŁKS Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów i Miedz Legnica.

Kibice śledzą ciekawe potyczki w lidze I Liga. Mocne futbolowe drużyny i piłkarze tacy jak A. Fraczczak M. Maslowski niejednokrotnie zaserwowały wyśmienitym entuzjastom wrażenia sięgające zenitu. Przyciągające uwagę potyczki między piłkarzami z ligi są niezwykle bezkompromisowe, rzadko zdarza się, że są to spotkania mało interesujące. Często trafiamy na nieprzepisowe faule kończące się żółtą kartką, wyśmienite asysty i bramki zapewniające smaczku całemu widowisku. Dlatego też warto śledzić wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich. Korona Kielce oraz Zaglebie Sosnowiec i ich udział w I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Suzuki Arena.