Chrobry Głogów vs Korona Kielce, wynik meczu 1-1

Chrobry Głogów vs Korona Kielce, wynik końcowy 1-1. W dniu 2022-04-16 10:40 na stadionie Stadion GOS rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 28 pomiędzy Chrobry Głogów a Korona Kielce.

Po pierwszej połowie spotkania między Chrobry Głogów oraz Korona Kielce wynik to 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: J. Łukowski 19' 0-1 M. Rzuchowski 47' 1-1

Żółte kartki Chrobry Głogów: R. Mandrysz 56' D. Dziabek 90'

Żółte kartki Korona Kielce: Y. Shikavka 80'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Korona Kielce:

Główny sędzia meczu - P. Lasyk. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Chrobry Głogów zmierzy się już z ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów i Miedz Legnica a Korona Kielce z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź i Górnik Polkowice.

W dobie dzisiejszych czasów liczni fani śledzą potyczki, które dotyczą ligi I Liga. Fascynujące futbolowe drużyny i zawodnicy tacy jak R. Mandrysz Y. Shikavka nieustannie sprawiają wspaniałym sympatykom mnóstwo przeżyć. Trafiamy na ostre faule kończące się wielokrotnie pokazaniem czerwonej kartki, niezwykłe gole oraz asysty gwarantujące pikanterii całemu wydarzeniu. Potyczki między piłkarzami ligowymi bywają zażarte, nie często okazuje się, że są to potyczki nudne. To też warto śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich,oglądać mecze futbolowe znakomitej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Chrobry Głogów oraz Korona Kielce i ich udział w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion GOS.