Mecz Korona Kielce kontra Arka Gdynia zakończony wynikiem 1-2 dnia 2022-04-23 10:40

Dnia 2022-04-23 10:40 na stadionie Suzuki Arena rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 29 pomiędzy Korona Kielce a Arka Gdynia.

Pierwsza część spotkania między Korona Kielce a Arka Gdynia zakończyła się wynikiem 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Gole strzelali: E. Shikavka 16' 1-0 K. Czubak 37' 1-1 C. Alemán 64' 1-2

Żółte kartki Korona Kielce: P. Malarczyk 27' L. Zarandia 90'

Żółte kartki Arka Gdynia: A. Deja 8' M. Kuzimski 35' M. Zebrowski 54' C. Aleman 58' O. Kobacki 61'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Główny sędzia meczu to T. Musial. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Korona Kielce stawi czoła Widzew Łódź, następne spotkania z drużynami Górnik Polkowice i Odra Opole. Kolejno natomiast Arka Gdynia podejmie ŁKS Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów i Miedz Legnica.

Dzisiaj mnóstwo fanów śledzi poczynania, które tyczą się ligi I Liga. Ciekawe futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak między innymi P. Malarczyk A. Deja systematycznie zapewniają wspaniałym fanom mnóstwo niezapomnianych emocji. Wspaniałe walki między piłkarzami z ligi bywają zajadłe, niezwykle rzadko bywa, że są to mecze nie warte uwagi. Systematycznie zdarzają się efektowne gole czy asysty, bezwzględne faule kończące się czerwonym kartonikiem gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. Warto więc oglądać mecze futbolowe znakomitej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Udział takich zespołów jak Korona Kielce oraz Arka Gdynia z ligi I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Suzuki Arena.