Spotkanie Korona Kielce kontra Górnik Polkowice zakończone wynikiem 2-1 dnia 2022-04-30 16:00

Dnia 2022-04-30 16:00 na stadionie Suzuki Arena rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 31 pomiędzy Korona Kielce a Górnik Polkowice.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Korona Kielce i Górnik Polkowice zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Gole strzelali: R. Gegedosh 33' 0-1 Roberto Corral 53' 1-1 M. Szpakowski 90' 2-1

Żółte kartki Korona Kielce: P. Malarczyk 41' J. Podgorski 50' K. Petrov 78'

Żółte kartki Górnik Polkowice: A. Hafez 45' A. Purzycki 46' A. Purzycki 56' R. Gegedosh 67'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki Górnik Polkowice: A. Purzycki 56'

Sędzią głównym tego spotkania był M. Szczerbowicz. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Korona Kielce stawi czoła Odra Opole, następne spotkania z drużynami GKS Katowice i Tychy 71. Kolejno natomiast Górnik Polkowice zmierzy się z ŁKS Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów i Miedz Legnica.

Bardzo często oddani kibice śledzą potyczki ligi I Liga. Interesujące drużyny futbolowe z ligi i piłkarze jak P. Malarczyk A. Hafez nieraz zapewniły pierwszorzędnym kibicom wiele pozytywnych przeżyć. Obserwujemy efektowne asysty czy sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe faule kończące się bardzo często czerwoną kartką dodające smaczku całemu widowisku. Cieszące oko walki pomiędzy piłkarzami bywają nader bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa, iż mecze nudzą. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, śledzić spotkania piłkarskiej znanej ligi I Liga i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Korona Kielce i Górnik Polkowice jak ich udział w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Suzuki Arena.