Mecz Odra Opole kontra Korona Kielce zakończony wynikiem 3-1

Odra Opole kontra Korona Kielce zakończony wynikiem 3-1.

Pierwsza połowa meczu między Odra Opole i Korona Kielce zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-1.

W dniu 2022-05-06 18:30 na stadionie Stadion Miejski odbył się interesujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 32 pomiędzy Odra Opole a Korona Kielce.

Gole strzelali: A. Klimek 44' 1-0 T. Mikinič 46' 2-0 D. Czapliński 65' 3-0 A. Danek 84' 3-1

Żółte kartki Odra Opole: J. Szrek 90'

Żółte kartki Korona Kielce: K. Petrov 1' R. Corral 30' K. Petrov 45' D. Blanik 45'

Czerwone kartki Odra Opole:

Czerwone kartki Korona Kielce: K. Petrov 45'

Sędzią głównym tego spotkania był T. Wajda. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Odra Opole stanie naprzeciw ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów i GKS Katowice natomiast Korona Kielce podejmie Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami i .

Mnóstwo fanów śledzi potyczki, które mają miejsce w lidze I Liga. Ciekawe drużyny futbolowe z tej ligi i piłkarze tacy jak przykładowo J. Szrek K. Petrov nierzadko zapewniły pierwszorzędnym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Cieszące oko zmagania między zawodnikami bywają nieustępliwe, nie często zdarza się, iż są to zmagania drętwe. Obserwujemy widowiskowe bramki oraz asysty, ostre faule kończące się czerwoną kartką, które dodają wspaniałe wrażenia z meczu. Dlatego też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i oglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi I Liga i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych. Udział takich popularnych zespołów jak Odra Opole i Korona Kielce w lidze I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.