Dnia 2022-05-22 10:40 na obiekcie Stadion Miejski odbyło się spotkanie Tychy 71 kontra Korona Kielce zakończone wynikiem 1-1

Tychy 71 kontra Korona Kielce 1-1. W dniu 2022-05-22 10:40 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz ligi I Liga kolejki 34. Zmierzyły się Tychy 71 oraz Korona Kielce.

Po pierwszej połowie meczu między Tychy 71 i Korona Kielce wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: D. Takac 26' 0-1 K. Wolkowicz 90' 1-1

Żółte kartki Tychy 71: K. Wolkowicz 53'

Żółte kartki Korona Kielce: 89'

Czerwone kartki Tychy 71:

Czerwone kartki Korona Kielce:

Główny arbiter meczu to . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Tychy 71 stanie naprzeciw Odra Opole, następne spotkania z drużynami oraz . Kolejno natomiast Korona Kielce z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi ekscytujące potyczki w lidze I Liga. Uzdolnione futbolowe drużyny oraz piłkarze tacy jak K. Wolkowicz nieustannie serwują wspaniałym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Zapadające w pamięć walki między graczami z ligi bywają bardzo nieustępliwe, nie często bywa, że są to mecze nudne. Natrafiamy na wyjątkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe faule gwarantujące niesamowite wrażenia z meczu. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, śledzić mecze futbolowe popularnej ligi I Liga oraz przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych. Tychy 71 i Korona Kielce oraz ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski.