Spotkanie Wisla Plock - Korona Kielce, wynik 2-1

W dniu 2022-08-20 13:00 na obiekcie sportowym Stadion im. Kazimierza Górskiego odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 6. Na przeciw siebie stanęły Wisla Plock i Korona Kielce.

Po pierwszej połowie spotkania między Wisla Plock a Korona Kielce wynik to 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

 

Gole strzelali: R. Wolski 16' 1-0 Davo 60' 2-0 D. Rasak B. Śpiączka 90' 2-1

Żółte kartki Wisla Plock: Aleksander Pawlak 52'

Żółte kartki Korona Kielce: Adrian Danek 82'

Czerwone kartki Wisla Plock:

Czerwone kartki Korona Kielce:

Główny sędzia meczu to Tomasz Kwiatkowski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Wisla Plock zmierzy się już z Widzew Łódź, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa i Gornik Zabrze a Korona Kielce zmierzy się z Radomiak Radom. Następne mecze zagra z drużynami Stal Rzeszów i Pogon Szczecin.

Oddani fani piłki nożnej z entuzjazmem śledzą fascynujące starcia, które startują w lidze Ekstraklasa. Fascynujące piłkarskie zespoły z tej ligi i piłkarze tacy jak Aleksander Pawlak Adrian Danek raz za razem zagwarantowały wyborowym sympatykom emocje z najwyższej półki. Zmagania między drużynami futbolowymi bywają niezwykle zajadłe, nie często zdarza się, iż widowiska nie są interesujące. Wielokrotnie obserwujemy nieczyste sytuacje na faul, wyjątkowe asysty czy sytuacje podbramkowe gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego więc warto przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać spotkania piłkarskie profesjonalnej ligi Ekstraklasa. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Wisla Plock i Korona Kielce z ligi Ekstraklasa gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion im. Kazimierza Górskiego.