Mecz Jagiellonia vs Korona Kielce zakończony wynikiem 4-1

 

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Jagiellonia i Korona Kielce wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik meczu to 4-1.

Dnia 2022-10-02 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 11 pomiędzy Jagiellonia a Korona Kielce.

Gole strzelali: Tomas Prikryl 31' 1-0 Jakub Łukowski 35' 1-1 Yevgeni Shikavka Marc Gual 52' 2-1 Fedor Černych 62' 3-1 Jesús Imaz 85' 4-1 Marc Gual

Żółte kartki Jagiellonia: Israel Puerto 32' Zlatan Alomerović 45'

Żółte kartki Korona Kielce: Adrian Danek 32' Jacek Podgórski 60'

Czerwone kartki Jagiellonia:

Czerwone kartki Korona Kielce:

Sędzią głównym tego spotkania był Bartosz Frankowski, Poland. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Jagiellonia zmierzy się już z Wisla Plock, następne spotkania z drużynami Warta Poznań i Lechia Zielona Góra. Kolejno natomiast Korona Kielce zmierzy się z Zaglebie Lubin. Następne mecze zagra z drużynami Stal Mielec i Górnik Łęczna.

Coraz częściej zauważamy, że liczni fani śledzą starcia ligi Ekstraklasa. Fascynujące futbolowe drużyny i zawodnicy jak Israel Puerto Adrian Danek raz za razem zaserwowały wspaniałym miłośnikom wrażenia zapadające w pamięć. Cieszące oko zmagania pomiędzy piłkarzami są bardzo zajadłe, nie często zdarza się, że potyczki męczą. Zdarzają się wyśmienite asysty oraz sytuacje podbramkowe, bezwzględne faule kończące się pokazaniem żółtego kartonika, które dodają wyjątkowe przeżycia z meczu. Dlatego więc warto śledzić mecze futbolowe wyjątkowej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Jagiellonia i Korona Kielce jak ich udział w Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Miejski.