Spotkanie Korona Kielce kontra Stal Mielec, wynik 0-2

Korona Kielce kontra Stal Mielec 0-2. Dnia 2022-10-14 16:00 na stadionie Suzuki Arena odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 13. Zmierzyły się ze sobą Korona Kielce i Stal Mielec.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Korona Kielce i Stal Mielec zakończyła się wynikiem 0-2. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

Gole strzelali: M. Matras 5' 0-1 M. Lebedyński S. Hamulic 45' 0-2 M. Flis

Żółte kartki Korona Kielce: Konrad Forenc 8' Yevgeni Shikavka 55' Jacek Podgórski 79' Janusz Nojszewski 81' Saša Balić 90' Adrian Danek 90'

Żółte kartki Stal Mielec: Kamil Kruk 53' Fabian Hiszpański 90'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki Stal Mielec: Mateusz Matras 87'

Główny arbiter spotkania - Wojciech Myc, Poland. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Korona Kielce stanie naprzeciw Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa i Piast Gliwice a Stal Mielec zmierzy się z Piast Gliwice. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Plock i Lechia Gdansk.

Coraz częściej liczni kibice śledzą pasjonujące potyczki, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Składające się z uzdolnionych napastników/obrońców drużyny piłkarskie z tejże ligi i piłkarze jak Konrad Forenc Kamil Kruk nieraz zapewniły kapitalnym entuzjastom emocje z najwyższej półki. Zdarzają się wyśmienite asysty i gole, ostre sytuacje na faul, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Wspaniałe walki pomiędzy piłkarzami z ligi są nader zaciekłe, nie często zdarza się ostatecznie, że są to potyczki drętwe. Z tego względu warto przeglądać mecze piłkarskie lubianej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Udział takich zespołów jak Korona Kielce i Stal Mielec z ligi Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Suzuki Arena.