Lech Poznan kontra Korona Kielce, wynik meczu 3-2

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Lech Poznan a Korona Kielce zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 3-2.

W dniu 2022-11-06 16:30 na stadionie Stadion Poznań odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 16 pomiędzy Lech Poznan a Korona Kielce.

Gole strzelali: Mikael Ishak 41' 1-0 João Amaral 47' 2-0 Pedro Rebocho Jakub Łukowski 56' 2-1 Jacek Podgórski 79' 2-2 Filip Szymczak 90' 3-2 Alan Czerwiński

Żółte kartki Lech Poznan: João Amaral 52'

Żółte kartki Korona Kielce: Dalibor Takáč 36' Miłosz Trojak 39' Saša Balić 73' Marcin Szpakowski 89'

Czerwone kartki Lech Poznan:

Czerwone kartki Korona Kielce:

Główny sędzia spotkania - Bartosz Frankowski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Lech Poznan zmierzy się już z Jagiellonia, następne spotkania z drużynami Stal Mielec oraz Miedz Legnica. Kolejno natomiast Korona Kielce z Widzew Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Legia Warszawa oraz Cracovia Krakow.

Dzisiaj oddani kibice z entuzjazmem śledzą pasjonujące poczynania w lidze Ekstraklasa. Mocne piłkarskie drużyny z ligi oraz piłkarze jak João Amaral Dalibor Takáč nieraz zapewniły swoim entuzjastom mnóstwo emocji. Natrafiamy na spektakularne asysty i sytuacje podbramkowe, brutalne sytuacje z faulem, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego widowiska sportowego. Potyczki pomiędzy drużynami okazują się niezwykle zagorzałe, nie często okazuje się, iż widowiska przynudzają. Dlatego też warto śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz śledzić mecze piłkarskie znanej ligi Ekstraklasa. Lech Poznan i Korona Kielce jak ich udział w Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Stadion Poznań.