Na obiekcie Suzuki Arena dnia 2022-11-12 11:30 miało miejsce spotkanie Korona Kielce - Widzew Łódź zakończone wynikiem 0-1

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Korona Kielce a Widzew Łódź zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

W dniu 2022-11-12 11:30 na stadionie Suzuki Arena rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki Regular Season - 17 pomiędzy Korona Kielce a Widzew Łódź.

Gole strzelali: M. Miloš 90' 0-1 P. Zieliński

Żółte kartki Korona Kielce: Bartosz Śpiączka 45' Jacek Podgórski 83'

Żółte kartki Widzew Łódź: Ernest Terpiłowski 17'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Sylwestrzak, Poland. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Korona Kielce stawi czoła Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Cracovia Krakow oraz Slask Wroclaw. Kolejno natomiast Widzew Łódź z Pogon Szczecin. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia oraz Lechia Gdansk.

W dzisiejszych czasach fani futbolu śledzą ekscytujące poczynania, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Mocne drużyny futbolowe z tej ligi oraz piłkarze tacy jak Bartosz Śpiączka Ernest Terpiłowski często zapewniły wspaniałym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi są zaciekłe, nie często okazuje się koniec końców, że są to mecze nużące. Trafiamy na ostre sytuacje na faul, wyśmienite bramki oraz asysty, które dodają wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Z tego względu warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz oglądać mecze futbolowe ligi Ekstraklasa. Korona Kielce i Widzew Łódź jak ich udział w Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Suzuki Arena.