Mecz Korona Kielce - Cracovia Krakow zakończony wynikiem 2-1 na obiekcie Suzuki Arena

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Korona Kielce oraz Cracovia Krakow zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2023-02-06 18:00 na stadionie Suzuki Arena odbył się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 19. Na przeciw siebie stanęły Korona Kielce i Cracovia Krakow.

Gole strzelali: P. Malarczyk 30' 1-0 A. Deja J. Łukowski 56' 2-0 K. Knap 66' 2-1

Żółte kartki Korona Kielce: Nono 25' Miłosz Trojak 65' Marius Briceag 90' Marcel Zapytowski 90'

Żółte kartki Cracovia Krakow: Takuto Oshima 52' Paweł Jaroszyński 73' David Jablonsky 82'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był Krzysztof Jakubik, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Korona Kielce zmierzy się już z Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami Warta Poznań i Wisla Plock natomiast Cracovia Krakow z Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Piast Gliwice i Slask Wroclaw.

Bardzo często liczna grupa fanów śledzi starcia ligi Ekstraklasa. Fascynujące drużyny piłkarskie i zawodnicy jak Nono Takuto Oshima nierzadko zapewniły wyborowym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Walki pomiędzy zawodnikami zdarzają się bardzo nieustępliwe, rzadko okazuje się, iż są to potyczki nużące. Obserwujemy wyjątkowe asysty czy gole, nieczyste sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie żółtym kartonikiem gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zachęcamy każdego fana, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach, przeglądać mecze piłkarskie ligi Ekstraklasa i przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Udział takich drużyn jak Korona Kielce oraz Cracovia Krakow z ligi Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Suzuki Arena.