Mecz Slask Wroclaw kontra Korona Kielce, wynik końcowy 1-1

Slask Wroclaw kontra Korona Kielce, wynik końcowy 1-1.

Pierwsza połowa spotkania między Slask Wroclaw a Korona Kielce zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

W dniu 2023-02-11 14:00 na stadionie Tarczyński Arena rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 20 pomiędzy Slask Wroclaw a Korona Kielce.

Gole strzelali: John Yeboah 68' 1-0 Diogo Verdasca Jakub Łukowski 87' 1-1

Żółte kartki Slask Wroclaw: Erik Expósito 41' Konrad Poprawa 50'

Żółte kartki Korona Kielce: Piotr Malarczyk 37' Jakub Łukowski 40' Marcin Szpakowski 43'

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Czerwone kartki Korona Kielce:

Główny arbiter spotkania - Pawel Raczkowski, Poland. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Slask Wroclaw stanie naprzeciw Widzew Łódź, następne spotkania z drużynami Lech Poznan i Kalisz. Kolejno natomiast Korona Kielce zmierzy się z Lechia Gdansk. Następne mecze zagra z drużynami Warta Poznań i Wisla Plock.

Dzisiaj wielu fanów piłki nożnej śledzi fascynujące potyczki, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Fascynujące futbolowe drużyny i piłkarze tacy jak Erik Expósito Piotr Malarczyk nieprzerwanie serwują własnym stałym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Często obserwujemy idealnie wyliczone asysty czy bramki, nieczyste sytuacje z faulem zakończone bardzo często pokazaniem czerwonej kartki, które dodają wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Cieszące oko potyczki między drużynami są zajadłe, rzadko okazuje się, iż widowiska przynudzają. Zachęcamy, żeby śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych i śledzić spotkania sportowe wyjątkowej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Slask Wroclaw i Korona Kielce w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Tarczyński Arena.