Na obiekcie Suzuki Arena dnia 2023-03-04 16:30 odbyło się spotkanie Korona Kielce - Wisla Plock zakończone wynikiem 1-0

Korona Kielce - Wisla Plock, wynik końcowy 1-0.

Pierwsza część spotkania między Korona Kielce a Wisla Plock zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

W dniu 2023-03-04 16:30 na stadionie Suzuki Arena odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 23 pomiędzy Korona Kielce a Wisla Plock.

Gole strzelali: P. Malarczyk 67' 1-0

Żółte kartki Korona Kielce: Dominick Zator 47' Marius Briceag 81'

Żółte kartki Wisla Plock: Piotr Tomasik 61'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki Wisla Plock:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniel Stefanski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Korona Kielce stawi czoła Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Pogon Szczecin oraz Miedz Legnica natomiast Wisla Plock zmierzy się z Warta Poznań. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź oraz Gornik Zabrze.

Coraz częściej oddani fani futbolu śledzą niezwykle ciekawe poczynania, które startują w lidze Ekstraklasa. Ciekawe futbolowe zespoły oraz zawodnicy jak Dominick Zator Piotr Tomasik nierzadko zapewniły kapitalnym entuzjastom futbolu wrażenia sięgające zenitu. Walki między drużynami futbolowymi bywają zażarte, niezwykle rzadko okazuje się koniec końców, że są to widowiska nie warte uwagi. Systematycznie obserwujemy wspaniałe bramki i asysty, bezwzględne faule zakończone żółtą kartką zapewniające pikanterii całemu widowisku. Dlatego też warto oglądać widowiska piłkarskie znanej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych. Korona Kielce i Wisla Plock oraz ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie, Suzuki Arena.