Na stadionie Stadion Miejski im. Floriana Krygiera dnia 2023-03-18 16:30 odbył się mecz między Pogon Szczecin oraz Korona Kielce - 0-0

Pogon Szczecin - Korona Kielce 0-0.

Pierwsza połowa meczu między Pogon Szczecin a Korona Kielce zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

W dniu 2023-03-18 16:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Floriana Krygiera rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 25. Na przeciw siebie stanęły Pogon Szczecin oraz Korona Kielce.

Gole strzelali:

Żółte kartki Pogon Szczecin: Luka Zahović 37'

Żółte kartki Korona Kielce: Dalibor Takáč 80'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Czerwone kartki Korona Kielce:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Kwiatkowski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Pogon Szczecin zmierzy się już z Lech Poznan, następne spotkania z drużynami Cracovia Krakow oraz Lechia Gdansk. Kolejno natomiast Korona Kielce z Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Gornik Zabrze oraz Jagiellonia.

Liczni fani futbolu z zapałem śledzą pasjonujące potyczki ligi Ekstraklasa. Liczące się futbolowe drużyny z ligi oraz zawodnicy tacy jak Luka Zahović Dalibor Takáč nierzadko zapewniły fantastycznym miłośnikom piłki nożnej wiele zapierających dech w piersiach przeżyć. Zdarzają się nieprzepisowe sytuacje na faul, zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe oraz asysty gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego widowiska sportowego. Potyczki między drużynami zdarzają się nieustępliwe, nie często bywa, że zmagania nudzą kibica. Dlatego więc warto śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych i oglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Udział takich drużyn jak Pogon Szczecin i Korona Kielce z ligi Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.