Dnia 2023-04-01 13:00 odbył się mecz Korona Kielce vs Miedz Legnica - 1-0

Dnia 2023-04-01 13:00 na stadionie Suzuki Arena odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 26. Na przeciw siebie stanęły Korona Kielce oraz Miedz Legnica.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Korona Kielce a Miedz Legnica wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Gole strzelali: R. Deaconu 11' 1-0 J. Łukowski

Żółte kartki Korona Kielce: Nono 45' Piotr Malarczyk 45' Marcus Godinho 69' Yevgeni Shikavka 75'

Żółte kartki Miedz Legnica: Kamil Drygas 44' Luciano Narsingh 45' Nemanja Mijušković 57' Damian Tront 67' Maxime Dominguez 86'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Główny sędzia spotkania to Patryk Gryckiewicz, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Korona Kielce stanie naprzeciw Gornik Zabrze, następne spotkania z drużynami Jagiellonia oraz Zaglebie Lubin. Kolejno natomiast Miedz Legnica zmierzy się z Legia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Stal Mielec oraz Raków Częstochowa.

Liczni fani śledzą poczynania w lidze Ekstraklasa. Utalentowane piłkarskie drużyny z tej ligi oraz piłkarze jak Nono Kamil Drygas nierzadko zagwarantowały pierwszorzędnym sympatykom wiele emocji. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy piłkarzami ligowymi są bardzo bezkompromisowe, nie często bywa, że widowiska męczą. Natrafiamy na idealnie wyliczone bramki czy asysty, ostre faule zapewniające niesamowite wrażenia z meczu. Warto więc śledzić zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz oglądać spotkania piłkarskie znakomitej ligi Ekstraklasa. Korona Kielce i Miedz Legnica oraz ich udział w Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Suzuki Arena.