Dnia 2023-04-06 18:30 miało miejsce spotkanie Gornik Zabrze kontra Korona Kielce - wynik 1-1

Gornik Zabrze kontra Korona Kielce wynik spotkania 1-1.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Gornik Zabrze i Korona Kielce wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2023-04-06 18:30 na obiekcie sportowym Stadion im. Ernesta Pohla odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 27 pomiędzy Gornik Zabrze a Korona Kielce.

Gole strzelali: J. Łukowski 17' 0-1 M. Briceag P. Krawczyk 66' 1-1 Ł. Podolski

Żółte kartki Gornik Zabrze: Robert Dadok 8' Erik Janža 42' Kanji Okunuki 50' Damian Rasak 90'

Żółte kartki Korona Kielce: Marcus Godinho 38' Marcin Szpakowski 84' Nono 85' Nono 90'

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Czerwone kartki Korona Kielce: Nono 90'

Główny sędzia meczu - Tomasz Kwiatkowski, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Gornik Zabrze stawi czoła Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami Slask Wroclaw oraz Lech Poznan. Kolejno natomiast Korona Kielce z Jagiellonia. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Lubin oraz Stal Mielec.

Coraz częściej zauważamy, że liczna grupa kibiców z entuzjazmem śledzi interesujące starcia ligi Ekstraklasa. Mocne drużyny piłkarskie oraz piłkarze tacy jak Robert Dadok Marcus Godinho częstokroć zaserwowały fantastycznym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Stale natrafiamy na książkowe asysty oraz gole, bezlitosne sytuacje na faul gwarantujące niesamowite wrażenia z meczu. Wspaniałe zmagania między zawodnikami z ligi okazują się nader zaciekłe, nie często okazuje się definitywnie, że są to spotkania statyczne. To też warto oglądać wydarzenia piłkarskiej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich. Udział takich zespołów jak Gornik Zabrze i Korona Kielce w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie, Stadion im. Ernesta Pohla.