Dnia 2023-04-30 13:00 na obiekcie Stadion Miejski w Mielcu miało miejsce spotkanie Stal Mielec kontra Korona Kielce zakończone wynikiem 2-1

W dniu 2023-04-30 13:00 na stadionie Stadion Miejski w Mielcu rozegrał się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 30 pomiędzy Stal Mielec a Korona Kielce.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Stal Mielec a Korona Kielce wynik wynosił 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: K. Petrov 9' 0-1 Nono K. Kruk 40' 1-1 M. Domański K. Kruk 72' 2-1 M. Matras

Żółte kartki Stal Mielec: Kamil Kruk 60'

Żółte kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki Stal Mielec:

Czerwone kartki Korona Kielce:

Sędzią głównym tego spotkania był Bartosz Frankowski, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Stal Mielec stawi czoła Wisla Plock, następne spotkania z drużynami Lechia Gdansk i Zaglebie Lubin. Kolejno natomiast Korona Kielce z Raków Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Piast Gliwice i Lech Poznan.

Liczna grupa fanów śledzi ekscytujące starcia w lidze Ekstraklasa. Interesujące piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak Kamil Kruk wielokrotnie zapewniły wyborowym miłośnikom futbolu mnóstwo wrażeń. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy piłkarzami bywają bezkompromisowe, nie często okazuje się, iż są to spotkania statyczne. Ustawicznie natrafiamy na nieczyste faule, niezwykłe bramki i asysty, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Serdecznie zachęcamy, żeby przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich i przeglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Stal Mielec i Korona Kielce oraz ich udział w Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski w Mielcu.