Dnia 2023-05-07 13:00 na stadionie Suzuki Arena odbyło się spotkanie Korona Kielce - Raków Częstochowa: wynik końcowy 1-0

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Korona Kielce i Raków Częstochowa zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2023-05-07 13:00 na obiekcie sportowym Suzuki Arena rozegrał się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 31 pomiędzy Korona Kielce a Raków Częstochowa.

Gole strzelali: Jakub Łukowski 36' 1-0

Żółte kartki Korona Kielce: Dominick Zator 53' Dalibor Takáč 55' Bartosz Kwiecień 77'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Fabian Piasecki 7' Gustav Berggren 26' Stratos Svarnas 30' Marcin Cebula 64' Zoran Arsenić 81' Giannis Papanikolaou 90'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Kwiatkowski, Poland. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Korona Kielce stanie naprzeciw Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Lech Poznan i Widzew Łódź a Raków Częstochowa podejmie Lech Poznan. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Plock i Zaglebie Lubin.

W dobie dzisiejszych czasów oddani fani piłki nożnej śledzą interesujące potyczki, które startują w lidze Ekstraklasa. Fascynujące futbolowe zespoły z tejże ligi i piłkarze jak Dominick Zator Fabian Piasecki nieraz zaserwowały wyborowym miłośnikom piłki nożnej wrażenia zapadające w pamięć. Walki pomiędzy drużynami są zajadłe, nie często bywa definitywnie, iż potyczki nudzą. Systematycznie obserwujemy nieprzepisowe sytuacje z faulem, przechodzące do historii sytuacje podbramkowe czy asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto oglądać widowiska piłkarskie pasjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Korona Kielce i Raków Częstochowa jak ich udział w Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak Suzuki Arena.