Korona Kielce vs Lech Poznan, wynik spotkania: 0-3

W dniu 2023-05-19 18:30 na stadionie Suzuki Arena rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 33 pomiędzy Korona Kielce a Lech Poznan.

Pierwsza część spotkania między Korona Kielce a Lech Poznan zakończyła się wynikiem 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-3.

 

Gole strzelali: K. Velde 33' 0-1 M. Skóraś F. Marchwiński 53' 0-2 K. Velde K. Velde 56' 0-3 M. Skóraś

Żółte kartki Korona Kielce:

Żółte kartki Lech Poznan: Radosław Murawski 2'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki Lech Poznan:

Główny sędzia spotkania to Piotr Lasyk, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Korona Kielce zmierzy się już z Widzew Łódź, następne spotkania z drużynami Jagiellonia oraz . Kolejno natomiast Lech Poznan podejmie . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

W dzisiejszych czasach wierni kibice z entuzjazmem śledzą potyczki w lidze Ekstraklasa. Mocne futbolowe zespoły z ligi oraz zawodnicy jak Radosław Murawski systematycznie sprawiają wyborowym sympatykom mnóstwo przeżyć. Bardzo często trafiamy na nieprzepisowe faule, idealne sytuacje podbramkowe i asysty zapewniające wyjątkowe przeżycia z meczu. Potyczki między drużynami bywają bezkompromisowe, nie często zdarza się, iż są to spotkania drętwe. Dlatego więc warto śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać widowiska sportowe ligi Ekstraklasa. Korona Kielce i Lech Poznan i ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie, Suzuki Arena.