Spotkanie Widzew Łódź vs Korona Kielce zakończone wynikiem 0-3

Pierwsza połowa meczu między Widzew Łódź i Korona Kielce zakończyła się wynikiem 0-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-3.

W dniu 2023-05-27 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Widzewa Łódź rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 34. Zmierzyły się Widzew Łódź oraz Korona Kielce.

Gole strzelali: D. Błanik 5' 0-1 K. Petrov P. Malarczyk 40' 0-2 D. Błanik J. Łukowski 60' 0-3 M. Briceag

Żółte kartki Widzew Łódź: Juliusz Letniowski 54' Mato Miloš 64'

Żółte kartki Korona Kielce: Yevgeni Shikavka 14' Kyrylo Petrov 47' Dawid Błanik 64'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Czerwone kartki Korona Kielce:

Sędzią głównym tego spotkania był Pawel Raczkowski, Poland. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Widzew Łódź stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami oraz . Kolejno natomiast Korona Kielce z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

W dobie dzisiejszych czasów kibice śledzą ekscytujące starcia w lidze Ekstraklasa. Złożone z uzdolnionych zawodników zespoły piłkarskie oraz zawodnicy jak Juliusz Letniowski Yevgeni Shikavka nieustannie serwują wspaniałym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo emocji. Potyczki między piłkarzami z ligi zdarzają się niezwykle nieustępliwe, nie często bywa koniec końców, iż są to spotkania nie warte uwagi. Wielokrotnie zdarzają się spektakularne bramki oraz asysty, bezlitosne sytuacje z faulem kończące się czerwonym kartonikiem zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Dlatego też warto śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich i śledzić widowiska sportowe emocjonującej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Widzew Łódź i Korona Kielce i ich udział w Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski Widzewa Łódź.