WYNIKI DRUŻYNY KORONA KIELCE

Mecz Korona Kielce vs Raków Częstochowa, wynik końcowy 0-2

Mecz między Korona Kielce i Raków Częstochowa dnia 2024-03-13 17:30 na stadionie Suzuki Arena - wynik końcowy 0-2

W sobotni wieczór na Suzuki Arena odbyło się spotkanie pomiędzy drużynami Korony Kielce i Rakowa Częstochowa. Mecz ten miał miejsce w ramach 2. kolejki Ekstraklasy, a ostatecznie zakończył się zwycięstwem gości 2:0. Wynik na przerwę wskazywał już na prowadzenie Rakowa 2:0, a emocje towarzyszyły kibicom do ostatnich minut starcia, które odbyło się 5 dni temu.

Mecz pomiędzy Korona Kielce vs Pogon Szczecin wynik spotkania 2-2

Na stadionie Suzuki Arena miało miejsce spotkanie pomiędzy Korona Kielce oraz Pogon Szczecin - 2-2

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Korona Kielce i Pogon Szczecin, który odbył się 17 marca o godzinie 11:30 w Suzuki Arena, zakończył się remisem 2-2. Mimo że Korona prowadziła 2-0 na przerwie, ostatecznie obie ekipy podzieliły się punktami po pełnym emocji spotkaniu. Przeczytaj poniżej sprawozdanie z tego starcia w ramach 25. kolejki Ekstraklasy.

Mecz Korona Kielce kontra Cracovia Krakow, wynik końcowy 1-1

Mecz Korona Kielce vs Cracovia Krakow zakończony wynikiem 1-1 dnia 2024-03-09 14:00 na stadionie Suzuki Arena

W ostatnim spotkaniu Ekstraklasy drużyny Korony Kielce i Cracovii Kraków zmierzyły się na Suzuki Arenie. Mecz zakończył się remisem 1-1, pomimo prowadzenia gości po pierwszej połowie. Po emocjonujących 90 minutach żadna z ekip nie potrafiła zdobyć zwycięskiego gola, dzieląc się punktami. Spotkanie odbyło się 9 marca 2024 roku o godzinie 14:00, a relację prezentujemy z perspektywy 11 marca 2024 roku.

Mecz Zaglebie Lubin - Korona Kielce, wynik końcowy 1-0

Spotkanie Zaglebie Lubin - Korona Kielce zakończone wynikiem 1-0

Wczorajszy mecz pomiędzy Zaglebie Lubin i Korona Kielce zakończył się zwycięstwem gospodarzy 1-0. Spotkanie, które odbyło się na Stadionie Zagłębia Lubin, było pełne emocji i walki o każdą piłkę. Pomimo zaciętej rywalizacji, to bramka zdobyta przez Zaglebie Lubin okazała się decydująca, zapewniając im cenne trzy punkty w 23. kolejce Ekstraklasy. Wartościowe zwycięstwo dla drużyny gospodarzy!

Gornik Zabrze - Korona Kielce zakończony wynikiem 3-1

Mecz Gornik Zabrze - Korona Kielce zakończony wynikiem 3-1 dnia 2024-02-19 18:00 na obiekcie Stadion im. Ernesta Pohla

W miniony weekend na Stadionie im. Ernesta Pohla odbył się zacięty pojedynek pomiędzy drużynami Gornik Zabrze i Korona Kielce. Gospodarze wyszli zwycięsko z tego starcia, pokonując przeciwników 3-1. Mecz ten miał miejsce 19 lutego o godzinie 18:00 w ramach 21. kolejki Ekstraklasy. Wynik na przerwę wskazywał na przewagę Gornika, który prowadził 2-0.

Mecz pomiędzy Korona Kielce - Legia Warszawa zakończony wynikiem 3-3

Korona Kielce vs Legia Warszawa, wynik spotkania - 3-3

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Korona Kielce i Legia Warszawa, który odbył się na Suzuki Arena, zakończył się remisem 3-3. Spotkanie było pełne emocji i niezwykle wyrównane, a kibice obu ekip mieli okazję oglądać prawdziwe widowisko. Mimo prowadzenia Legii Warszawa na przerwę 2-1, ostatecznie żadna z drużyn nie zdołała zdobyć zwycięskiego gola. Mecz ten odbył się w ramach 22. kolejki Ekstraklasy i na pewno zapisze się w pamięci fanów obu klubów na długo.

Mecz pomiędzy Korona Kielce kontra ŁKS Łódź 2-1

Spotkanie Korona Kielce kontra ŁKS Łódź zakończone wynikiem 2-1

W miniony weekend na Suzuki Arenie odbył się mecz pomiędzy drużynami Korony Kielce i ŁKS Łódź. Spotkanie to było jednym z emocjonujących starć kolejki 20. Ekstraklasy. Ostatecznie to gospodarze wygrali 2-1, po dynamicznym starciu, które zakończyło się po bramkach padających po obu stronach przed przerwą.

Mecz pomiędzy Raków Częstochowa kontra Korona Kielce, wynik 1-0

Spotkanie Raków Częstochowa - Korona Kielce zakończone wynikiem 1-0

Dzisiaj na Miejskim Stadionie Piłkarskim Raków odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Raków Częstochowa i Korona Kielce. Po zaciętej rywalizacji to gospodarze wyszli zwycięsko, pokonując swoich przeciwników 1-0. Mecz ten odbył się w ramach 19. kolejki Ekstraklasy i dostarczył fanom piłki nożnej wiele emocji.