Spotkanie pomiędzy Korona Kielce i Pogon Szczecin dnia 2022-09-04 13:00 na stadionie Suzuki Arena - 1-2

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Korona Kielce a Pogon Szczecin wynik wynosił 0-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2022-09-04 13:00 na stadionie Suzuki Arena odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 8. Na przeciw siebie stanęły Korona Kielce i Pogon Szczecin.

Gole strzelali: Damian Dąbrowski 5' 0-1 Kacper Smoliński 33' 0-2 Kamil Grosicki Dawid Błanik 57' 1-2

Żółte kartki Korona Kielce: Miłosz Trojak 73'

Żółte kartki Pogon Szczecin: Léo Borges 41' Jakub Bartkowski 80' Jean Carlos 87'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Sędzią głównym tego spotkania był Szymon Marciniak, Poland. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Korona Kielce zmierzy się już z Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze i Jagiellonia a Pogon Szczecin podejmie Lech Poznan. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow i Lechia Gdansk.

W dzisiejszych czasach wielu fanów z entuzjazmem śledzi starcia w lidze Ekstraklasa. Uzdolnione futbolowe zespoły i piłkarze jak Miłosz Trojak Léo Borges nierzadko zagwarantowały wyśmienitym kibicom mnóstwo emocji. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy drużynami ligowymi są bardzo bezkompromisowe, nie często zdarza się, iż są to potyczki statyczne. Obserwujemy przepiękne sytuacje podbramkowe i asysty, brutalne sytuacje na faul kończące się bardzo często żółtą kartką, które dodają wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Serdecznie zachęcamy, aby śledzić zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Ekstraklasa. Korona Kielce i Pogon Szczecin oraz ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje super emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Suzuki Arena.