Na stadionie Stadion Miejski Widzewa Łódź odbyło się spotkanie Widzew Łódź vs Korona Kielce: 0-3

 

Pierwsza część spotkania między Widzew Łódź a Korona Kielce zakończyła się wynikiem 0-2. Końcowy wynik meczu to 0-3.

Dnia 2023-05-27 15:30 na stadionie Stadion Miejski Widzewa Łódź rozegrał się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 34. Zmierzyły się ze sobą Widzew Łódź oraz Korona Kielce.

Gole strzelali: D. Błanik 5' 0-1 K. Petrov P. Malarczyk 40' 0-2 D. Błanik J. Łukowski 60' 0-3 M. Briceag

Żółte kartki Widzew Łódź: Juliusz Letniowski 54' Mato Miloš 64'

Żółte kartki Korona Kielce: Yevgeni Shikavka 14' Kyrylo Petrov 47' Dawid Błanik 64'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Czerwone kartki Korona Kielce:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Raczkowski. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Widzew Łódź stawi czoła , następne spotkania z drużynami oraz a Korona Kielce podejmie . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Liczni kibice z zapałem śledzą ekscytujące poczynania ligi Ekstraklasa. Składające się z zdolnych obrońców/napastników zespoły futbolowe oraz piłkarze jak Juliusz Letniowski Yevgeni Shikavka nieustannie sprawiają kapitalnym fanom emocje zapadające w pamięć. Regularnie obserwujemy wyjątkowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, bezlitosne faule, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Przyciągające uwagę walki między piłkarzami bywają nader zaciekłe, nie często bywa jednoznacznie, że są to zmagania nie warte uwagi. Zachęcamy każdego z fanów, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, śledzić mecze futbolowe profesjonalnej ligi Ekstraklasa oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Widzew Łódź i Korona Kielce w lidze Ekstraklasa zapewnia super emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski Widzewa Łódź.