Spotkanie pomiędzy Widzew Łódź oraz Korona Kielce na obiekcie Stadion Miejski Widzewa Łódź: wynik końcowy 1-2

Widzew Łódź - Korona Kielce 1-2. W dniu 2022-04-26 18:30 na stadionie Stadion Miejski Widzewa Łódź rozegrał się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 30. Zmierzyły się Widzew Łódź oraz Korona Kielce.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Widzew Łódź a Korona Kielce zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-2.

Gole strzelali: K. Hansen 48' 1-0 K. Petrov 54' 1-1 E. Shikavka 78' 1-2

Żółte kartki Widzew Łódź: P. Stepinski 81' J. Letniowski 90'

Żółte kartki Korona Kielce: O. Sewerzynski 40' Y. Shikavka 89'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Czerwone kartki Korona Kielce:

Główny sędzia meczu to D. Stefanski. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Widzew Łódź stanie naprzeciw Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica oraz Podbeskidzie a Korona Kielce podejmie Odra Opole. Następne mecze zagra z drużynami GKS Katowice oraz Tychy 71.

Oddani kibice z entuzjazmem śledzą poczynania, które dotyczą ligi I Liga. Utalentowane drużyny futbolowe z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak P. Stepinski O. Sewerzynski nierzadko zapewniły pierwszorzędnym kibicom wiele przeżyć. Regularnie natrafiamy na wspaniałe sytuacje podbramkowe czy asysty, ostre faule zapewniające wspaniałe wrażenia z meczu. Walki pomiędzy graczami z ligi zdarzają się zaciekłe, nie często bywa, iż spotkania nas męczą. Zachęcamy, żeby śledzić zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich,śledzić wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Widzew Łódź oraz Korona Kielce i ich udział w I Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski Widzewa Łódź.