Na stadionie Suzuki Arena dnia 2022-03-13 11:40 miał miejsce mecz pomiędzy Korona Kielce i Resovia Rzeszów: 2-1

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Korona Kielce i Resovia Rzeszów wynik wynosił 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2022-03-13 11:40 na obiekcie sportowym Suzuki Arena rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 23. Zmierzyły się ze sobą Korona Kielce i Resovia Rzeszów.

Gole strzelali: J. Podgorski 26' 1-0 R. Mikulec 54' 1-1 D. Blanik 72' 2-1

Żółte kartki Korona Kielce: Z. Petrovic 82'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: J. Soljic 47'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Główny sędzia spotkania to . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Korona Kielce zmierzy się już z Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie i Sandecja Nowy Sącz natomiast Resovia Rzeszów podejmie ŁKS Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn i Miedz Legnica.

Bardzo często wielu fanów śledzi ekscytujące potyczki ligi I Liga. Uzdolnione piłkarskie zespoły i piłkarze jak Z. Petrovic J. Soljic nieustannie gwarantują fantastycznym kibicom emocje sięgające zenitu. Walki pomiędzy zawodnikami są bardzo zaciekłe, niezwykle rzadko bywa definitywnie, iż potyczki nas nudzą. Trafiamy na przepiękne sytuacje podbramkowe czy asysty, nieprzepisowe faule, które zapewniają smaczku całemu widowisku. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, aby przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i śledzić spotkania piłkarskiej znakomitej ligi I Liga. Uczestnictwo takich zespołów jak Korona Kielce i Resovia Rzeszów z ligi I Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Suzuki Arena.