Mecz ŁKS Łódź kontra Korona Kielce, wynik 0-0

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy ŁKS Łódź a Korona Kielce wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-0.

W dniu 2022-03-05 11:40 na obiekcie sportowym Stadion Miejski LKS Lodz odbył się mecz ligi I Liga kolejki 22. Na przeciw siebie stanęły ŁKS Łódź i Korona Kielce.

Gole strzelali:

Żółte kartki ŁKS Łódź: N. Monsalve 58' M. Bakowicz 72'

Żółte kartki Korona Kielce: M. Szpakowski 31' M. Zebic 33' A. Danek 52' P. Malarczyk 57' M. Zebic 59'

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Czerwone kartki Korona Kielce: M. Zebic 59'

Sędzią głównym tego spotkania był D. Stefanski. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna ŁKS Łódź zmierzy się już z Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Stomil Olsztyn i Resovia Rzeszów natomiast Korona Kielce z Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Miedz Legnica i Podbeskidzie.

W dzisiejszych czasach wierni fani futbolu śledzą potyczki ligi I Liga. Mocne piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak m.in. N. Monsalve M. Szpakowski częstokroć zaserwowały fantastycznym entuzjastom futbolu wrażenia z najwyższej półki. Zdarzają się wyśmienite asysty oraz gole, nieczyste sytuacje na faul zakończone pokazaniem czerwonej kartki, które gwarantują wyjątkowe wrażenia z meczu. Walki pomiędzy drużynami zdarzają się bardzo zagorzałe, nie często okazuje się ostatecznie, iż zmagania nudzą. Gorąco zachęcamy, żeby oglądać widowiska piłkarskie pasjonującej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. ŁKS Łódź i Korona Kielce oraz ich udział w I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Miejski LKS Lodz.