Dnia 2023-08-12 15:30 miał miejsce mecz Korona Kielce - Gornik Zabrze zakończony wynikiem 0-1

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Korona Kielce a Gornik Zabrze wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Dnia 2023-08-12 15:30 na stadionie Suzuki Arena odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 4. Na przeciw siebie stanęły Korona Kielce oraz Gornik Zabrze.

Gole strzelali: R. Janicki 90' 0-1 R. Dadok

Żółte kartki Korona Kielce: D. Zator 51' M. Trojak 64' M. Godinho 90'

Żółte kartki Gornik Zabrze: B. Sekulic 45' P. Olkowski 62'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Główny arbiter spotkania to P. Raczkowski. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Korona Kielce stawi czoła Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Zaglebie Lubin oraz Cracovia Krakow natomiast Gornik Zabrze zmierzy się z Widzew Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia oraz Lech Poznan.

Liczna grupa fanów futbolu z zaangażowaniem śledzi bardzo fascynujące potyczki w lidze Ekstraklasa. Interesujące futbolowe drużyny oraz zawodnicy tacy jak D. Zator B. Sekulic raz za razem zaserwowały pierwszorzędnym kibicom wiele niesamowitych przeżyć. Nieprzerwanie obserwujemy zapadające w pamięć asysty czy bramki, nieczyste faule dodające pikanterii całemu widowisku. Potyczki pomiędzy graczami ligowymi okazują się bardzo zagorzałe, nie często zdarza się jednoznacznie, że spotkania przynudzają. Gorąco zachęcamy każdego z kibiców, aby śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz oglądać widowiska sportowe znakomitej ligi Ekstraklasa. Korona Kielce oraz Gornik Zabrze i ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Suzuki Arena.