Spotkanie Korona Kielce - Lechia Gdansk dnia 2023-02-18 14:00 na stadionie Suzuki Arena - końcowy wynik 1-0

Korona Kielce - Lechia Gdansk zakończony wynikiem 1-0. W dniu 2023-02-18 14:00 na obiekcie sportowym Suzuki Arena odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 21. Zmierzyły się Korona Kielce i Lechia Gdansk.

Po pierwszej połowie spotkania między Korona Kielce a Lechia Gdansk wynik to 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

 

Gole strzelali: R. Deaconu 37' 1-0 Nono

Żółte kartki Korona Kielce: Kyrylo Petrov 44' Kyrylo Petrov 60' Marcel Zapytowski 79' Marcus Godinho 90'

Żółte kartki Lechia Gdansk: Jarosław Kubicki 78'

Czerwone kartki Korona Kielce: Kyrylo Petrov 60'

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Główny sędzia spotkania to Bartosz Frankowski, Poland. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu drużyna Korona Kielce stanie naprzeciw Warta Poznań, następne spotkania z drużynami Wisla Plock i Radomiak Radom. Kolejno natomiast Lechia Gdansk podejmie Radomiak Radom. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznan i Miedz Legnica.

W dzisiejszych czasach fani piłki nożnej z dużym entuzjazmem śledzą potyczki w lidze Ekstraklasa. Interesujące drużyny futbolowe i piłkarze jak Kyrylo Petrov Jarosław Kubicki systematycznie sprawiają fantastycznym entuzjastom mnóstwo wspaniałych emocji. Potyczki między zawodnikami okazują się niezwykle zażarte, nie często okazuje się, iż zmagania męczą fana. Obserwujemy przepiękne bramki oraz asysty, nieczyste sytuacje z faulem, które gwarantują pikanterii całemu wydarzeniu. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, oglądać spotkania piłkarskie profesjonalnej ligi Ekstraklasa i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Korona Kielce i Lechia Gdansk z ligi Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Suzuki Arena.