Spotkanie Korona Kielce - Radomiak Radom na obiekcie Suzuki Arena - 2-1

Pierwsza część spotkania między Korona Kielce a Radomiak Radom zakończyła się wynikiem 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2023-03-11 14:00 na stadionie Suzuki Arena rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 24 pomiędzy Korona Kielce a Radomiak Radom.

Gole strzelali: Leonardo Rocha 6' 0-1 Luís Machado E. Shikavka 44' 1-1 R. Deaconu K. Kostorz 90' 2-1 D. Błanik

Żółte kartki Korona Kielce: Marius Briceag 59' Ronaldo Deaconu 71'

Żółte kartki Radomiak Radom: Luís Machado 43' Damian Jakubik 72' Francisco Ramos 86'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Sędzią głównym tego spotkania był Szymon Marciniak, Poland. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Korona Kielce stawi czoła Pogon Szczecin, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica i Gornik Zabrze. Kolejno natomiast Radomiak Radom z Legia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Plock i Raków Częstochowa.

Dzisiaj oddani kibice śledzą potyczki ligi Ekstraklasa. Interesujące drużyny piłkarskie z ligi i zawodnicy jak Marius Briceag Luís Machado nieprzerwanie serwują wyśmienitym fanom mnóstwo wrażeń. Zdarzają się nieprzepisowe sytuacje z faulem, wspaniałe asysty czy bramki zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Przyciągające uwagę potyczki między zawodnikami bywają zażarte, nie często zdarza się koniec końców, że są to widowiska nużące. Gorąco zachęcamy, aby przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich, przeglądać wydarzenia piłkarskiej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Korona Kielce i Radomiak Radom i ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia super emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Suzuki Arena.