Mecz Piast Gliwice kontra Korona Kielce na obiekcie Stadion Miejski dnia 2023-05-12 16:00 - 2-1

Piast Gliwice kontra Korona Kielce, wynik końcowy 2-1.

Pierwsza część spotkania między Piast Gliwice oraz Korona Kielce zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

W dniu 2023-05-12 16:00 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 32 pomiędzy Piast Gliwice a Korona Kielce.

Gole strzelali: A. Pyrka 55' 1-0 M. Ameyaw 69' 2-0 J. Czerwiński M. Godinho 90' 2-1 A. Danek

Żółte kartki Piast Gliwice: Jakub Czerwiński 68' Patryk Dziczek 90'

Żółte kartki Korona Kielce: Marcin Szpakowski 29'

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Czerwone kartki Korona Kielce:

Sędzią głównym tego spotkania był Jaroslaw Przybyl, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Piast Gliwice stawi czoła Warta Poznań, następne spotkania z drużynami Lechia Gdansk i Lech Poznan natomiast Korona Kielce z Widzew Łódź. Następne mecze zagra z drużynami i .

Mnóstwo fanów z entuzjazmem śledzi potyczki, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Interesujące piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak m.in. Jakub Czerwiński Marcin Szpakowski wielokrotnie sprawiają fantastycznym fanom wrażenia sięgające zenitu. Stale trafiamy na przechodzące do historii sytuacje podbramkowe czy asysty, bezwzględne faule kończące się wielokrotnie czerwoną kartką, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Potyczki między zawodnikami z ligi okazują się nader zażarte, niezwykle rzadko bywa, iż mecze nie są interesujące. Gorąco zachęcamy, żeby oglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Piast Gliwice oraz Korona Kielce i ich udział w Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion Miejski.