Mecz Raków Częstochowa kontra Korona Kielce na stadionie Miejski Stadion Piłkarski Raków: 1-0

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Raków Częstochowa a Korona Kielce wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

W dniu 2022-10-22 18:00 na stadionie Miejski Stadion Piłkarski Raków rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 14 pomiędzy Raków Częstochowa a Korona Kielce.

Gole strzelali: Ivi López 63' 1-0

Żółte kartki Raków Częstochowa: Zoran Arsenić 30'

Żółte kartki Korona Kielce: Saša Balić 32' Miłosz Trojak 39' Roberto Corral 61' Ronaldo Deaconu 62'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Czerwone kartki Korona Kielce:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniel Stefanski, Poland. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu Raków Częstochowa zmierzy się już z Lech Poznan, następne spotkania z drużynami Wisla Plock i Pogon Szczecin a Korona Kielce z Piast Gliwice. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznan i Widzew Łódź.

Mnóstwo kibiców z entuzjazmem śledzi poczynania, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Utalentowane piłkarskie drużyny i piłkarze jak Zoran Arsenić Saša Balić bardzo często zaserwowały pierwszorzędnym sympatykom wiele niesamowitych przeżyć. Interesujące walki między piłkarzami są bezkompromisowe, bardzo rzadko okazuje się, że są to zmagania nie warte uwagi. Obserwujemy idealnie wyliczone bramki i asysty, bezlitosne sytuacje z faulem kończące się bardzo często żółtym kartonikiem dodające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Warto więc śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić mecze piłkarskie znanej ligi Ekstraklasa. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Raków Częstochowa oraz Korona Kielce w lidze Ekstraklasa zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Miejski Stadion Piłkarski Raków.