Mecz Jastrzębie - Korona Kielce na obiekcie Stadion Miejski: 0-2

Jastrzębie - Korona Kielce, wynik końcowy 0-2. Dnia 2021-12-05 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się interesujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 20 pomiędzy Jastrzębie a Korona Kielce.

Po pierwszej połowie spotkania między Jastrzębie i Korona Kielce wynik to 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-2.

 

Gole strzelali: J. Podgórski 35' 0-1 Filipe Oliveira 78' 0-2

Żółte kartki Jastrzębie: S. Zalewski 27' M. Kuczalek 61' S. Zalewski 82'

Żółte kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki Jastrzębie: S. Zalewski 82'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Główny arbiter spotkania - P. Idzik. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Jastrzębie zmierzy się już z ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów i Miedz Legnica. Kolejno natomiast Korona Kielce z Stomil Olsztyn. Następne mecze zagra z drużynami ŁKS Łódź i Resovia Rzeszów.

W dzisiejszych czasach liczni kibice śledzą starcia ligi I Liga. Utalentowane drużyny piłkarskie z ligi i piłkarze tacy jak między innymi S. Zalewski wielokrotnie serwują fantastycznym entuzjastom mnóstwo emocji. Zapadające w pamięć zmagania między drużynami zdarzają się niezwykle zażarte, rzadko bywa, że mecze męczą fana. Systematycznie trafiamy na idealne sytuacje podbramkowe i asysty, brutalne sytuacje na faul dodające wyjątkowe wrażenia z meczu. Dlatego więc warto przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać spotkania piłkarskie ligi I Liga. Jastrzębie i Korona Kielce oraz ich udział w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie jak Stadion Miejski.