Mecz pomiędzy Korona Kielce oraz GKS Katowice zakończony wynikiem 1-2 dnia 2022-05-14 10:40 na obiekcie Suzuki Arena

Korona Kielce kontra GKS Katowice wynik 1-2.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Korona Kielce a GKS Katowice zakończyła się wynikiem 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2022-05-14 10:40 na obiekcie sportowym Suzuki Arena odbył się mecz ligi I Liga kolejki 33 pomiędzy Korona Kielce a GKS Katowice.

Gole strzelali: A. Błąd 43' 0-1 P. Szwedzik 48' 0-2 L. Zarandia 90' 1-2

Żółte kartki Korona Kielce: D. Takac 72'

Żółte kartki GKS Katowice: F. Szymczak 58' M. Roginic 90'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki GKS Katowice:

Sędzią głównym tego spotkania był G. Kawałko. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Korona Kielce stanie naprzeciw Tychy 71, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź oraz . Kolejno natomiast GKS Katowice z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Dzisiaj liczna grupa fanów śledzi ekscytujące potyczki, które dotyczą ligi I Liga. Utalentowane futbolowe zespoły z tej ligi oraz piłkarze jak D. Takac F. Szymczak wielokrotnie sprawiają wyborowym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Natrafiamy na przepiękne sytuacje podbramkowe i asysty, ostre sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie pokazaniem czerwonej kartki, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Niesamowite potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi są zajadłe, nie często bywa, iż są to zmagania nudne. Z tego względu warto śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych,oglądać mecze futbolowe lubianej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Korona Kielce i GKS Katowice oraz ich udział w I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Suzuki Arena.