Korona Kielce - Widzew Łódź, wynik meczu - 0-1

Pierwsza połowa spotkania między Korona Kielce a Widzew Łódź zakończyła się wynikiem 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2021-10-15 18:30 na obiekcie sportowym Suzuki Arena odbył się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 13 pomiędzy Korona Kielce a Widzew Łódź.

Gole strzelali: M. Montini 45' 0-1

Żółte kartki Korona Kielce: M. Zebic 24' M. Gasior 40' M. Szpakowski 45' A. Danek 48' L. Sierpina 78'

Żółte kartki Widzew Łódź: M. Hanousek 12' K. Danielak 45' T. Dejewski 49' M. Montini 53' K. Karasek 56' J. Letniowski 60' J. Letniowski 63' J. Wrabel 90'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki Widzew Łódź: J. Letniowski 63'

Sędzią głównym tego spotkania był T. Kwiatkowski. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Korona Kielce stanie naprzeciw Górnik Polkowice, następne spotkania z drużynami Stomil Olsztyn i Odra Opole natomiast Widzew Łódź podejmie ŁKS Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie i Resovia Rzeszów.

Coraz częściej zauważamy, iż kibice z dużym zaangażowaniem śledzą starcia ligi I Liga. Uzdolnione zespoły futbolowe z ligi i piłkarze jak M. Zebic M. Hanousek raz za razem zagwarantowały kapitalnym entuzjastom wrażenia zapadające w pamięć. Obserwujemy brutalne sytuacje z faulem kończące się pokazaniem czerwonej kartki, idealnie wyliczone bramki czy asysty, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Przyciągające uwagę potyczki między piłkarzami bywają bardzo nieustępliwe, rzadko okazuje się koniec końców, iż zmagania przynudzają. Z tego powodu warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i przeglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi I Liga. Udział takich lubianych drużyn jak Korona Kielce i Widzew Łódź w lidze I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Suzuki Arena.