Spotkanie Pogon Szczecin - Korona Kielce, wynik 3-1

Pogon Szczecin - Korona Kielce zakończony wynikiem 3-1. W dniu 2023-09-16 13:00 na stadionie Stadion Miejski im. Floriana Krygiera odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 8 pomiędzy Pogon Szczecin a Korona Kielce.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Pogon Szczecin a Korona Kielce wynik to 1-1. Końcowy wynik meczu to 3-1.

Gole strzelali: Nono 36' 0-1 V. Bichakhchyan 45' 1-1 R. Kurzawa A. Gorgon 66' 2-1 V. Bichakhchyan D. Lončar 81' 3-1 E. Koulouris

Żółte kartki Pogon Szczecin: Kamil Grosicki 43' Luka Zahović 73'

Żółte kartki Korona Kielce: Martin Remacle 61'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Czerwone kartki Korona Kielce:

Sędzią głównym tego spotkania był Pawel Raczkowski, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Pogon Szczecin stanie naprzeciw Cracovia Krakow, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa i Lech Poznan natomiast Korona Kielce zmierzy się z Widzew Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia II i Stal Mielec.

Bardzo często oddani fani piłki nożnej śledzą potyczki ligi Ekstraklasa. Złożone z utalentowanych napastników i obrońców piłkarskie drużyny z tej ligi i piłkarze tacy jak Kamil Grosicki Martin Remacle nieustannie gwarantują wyśmienitym miłośnikom piłki nożnej wrażenia zapadające w pamięć. Wielokrotnie obserwujemy bezwzględne sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie żółtym kartonikiem, wspaniałe asysty czy sytuacje podbramkowe, które gwarantują niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Potyczki pomiędzy drużynami piłkarskimi są nader zaciekłe, nie często bywa, iż są to potyczki nie warte uwagi. Zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i oglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Ekstraklasa i śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Udział takich drużyn jak Pogon Szczecin i Korona Kielce z ligi Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.