Mecz Zaglebie Lubin vs Korona Kielce zakończony wynikiem 1-1

Zaglebie Lubin vs Korona Kielce, wynik 1-1. W dniu 2022-10-09 13:00 na stadionie Stadion Zagłębia Lubin odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 12 pomiędzy Zaglebie Lubin a Korona Kielce.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Zaglebie Lubin i Korona Kielce wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Gole strzelali: R. Adamski 45' 1-0 B. Kopacz M. Trojak 90' 1-1 J. Nojszewski

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Tomasz Makowski 30' Bartosz Kopacz 31'

Żółte kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Czerwone kartki Korona Kielce:

Główny arbiter meczu to Tomasz Kwiatkowski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Zaglebie Lubin stanie naprzeciw Widzew Łódź, następne spotkania z drużynami Motor Lublin i Lechia Gdansk a Korona Kielce podejmie Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna i Raków Częstochowa.

Mnóstwo kibiców z zapałem śledzi starcia w lidze Ekstraklasa. Interesujące piłkarskie zespoły z tej ligi i zawodnicy tacy jak Tomasz Makowski raz za razem zapewniły wspaniałym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Zmagania pomiędzy drużynami ligowymi bywają bardzo zażarte, nie często zdarza się jednoznacznie, iż mecze nie są interesujące. Często natrafiamy na nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone wielokrotnie pokazaniem żółtej kartki, wyśmienite sytuacje podbramkowe i asysty zapewniające wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Z tego powodu warto śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i oglądać mecze piłkarskie znanej ligi Ekstraklasa. Zaglebie Lubin i Korona Kielce oraz ich udział w Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stadion Zagłębia Lubin.