Na obiekcie Stadion Radomiaka Radom odbyło się spotkanie między Radomiak Radom oraz Korona Kielce zakończone wynikiem 0-2

Radomiak Radom - Korona Kielce, wynik końcowy 0-2. W dniu 2022-08-27 10:30 na obiekcie sportowym Stadion Radomiaka Radom odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 7. Na przeciw siebie stanęły Radomiak Radom oraz Korona Kielce.

Pierwsza połowa meczu między Radomiak Radom oraz Korona Kielce zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-2.

 

Gole strzelali: B. Śpiączka 35' 0-1 D. Takáč D. Błanik 83' 0-2 O. Sewerzyński

Żółte kartki Radomiak Radom: Luís Machado 62'

Żółte kartki Korona Kielce: Jakub Łukowski 38' Miłosz Trojak 68' Dawid Błanik 85' Yevgeni Shikavka 90'

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Czerwone kartki Korona Kielce:

Główny sędzia meczu to Bartosz Frankowski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Radomiak Radom stanie naprzeciw Radomsko, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa oraz Wisla Plock. Kolejno natomiast Korona Kielce podejmie Stal Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Pogon Szczecin oraz Miedz Legnica.

Liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi poczynania w lidze Ekstraklasa. Liczące się piłkarskie zespoły oraz piłkarze tacy jak Luís Machado Jakub Łukowski stale gwarantują kapitalnym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Trafiamy na przepiękne bramki i asysty, ostre sytuacje z faulem kończące się żółtym kartonikiem, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zapadające w pamięć walki między graczami okazują się bezkompromisowe, nie często okazuje się koniec końców, że widowiska nudzą kibica. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, oglądać spotkania sportowe wyjątkowej ligi Ekstraklasa oraz śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Radomiak Radom oraz Korona Kielce z ligi Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie, Stadion Radomiaka Radom.